Neviditeľné príbehy

18,50

Kniha vychádza ako tlačená zbierka projektu The Invisible Mag, online neziskového magazínu, ktorý sa už cez tri roky usiluje prezentovať príbehy a portréty ľudí z Košíc a východného Slovenska. Obsah magazínu tiež slúži na priamu propagáciu mesta a po celú dobu svojho pôsobenia šíri dobré správy medzi slovenskými i zahraničnými čitateľmi.

Na sklade

Kategórie: , , Značka: Product ID: 5718

Popis

Kniha vychádza ako tlačená zbierka projektu The Invisible Mag, online neziskového magazínu, ktorý sa už cez tri roky usiluje prezentovať príbehy a portréty ľudí z Košíc a východného Slovenska. Obsah magazínu tiež slúži na priamu propagáciu mesta a po celú dobu svojho pôsobenia šíri dobré správy medzi slovenskými i zahraničnými čitateľmi. Neviditeľné príbehy sa preto netýkajú iba Košíc a východného Slovenska – sú modelom pre akékoľvek mesto, kdekoľvek na svete.

Táto kniha je kronikou, časopisom, adresárom ľudí, ktorých spája zdanlivo neviditeľné – túžba bojovať za svoje sny. Nájdete v nej rozhovory s osobnosťami ako Helmut Bistika, Ida Sandor, Viktor Feher, Michal Hladký, Rudolf Schuster, Magdaléna Zadorová, Juraj Bartusz či Eva Mathéová či lokálnych tvorcov cyklistických a skejterských komunít. Neviditeľné príbehy vyobrazujú príbehy miestnych chatárov, kuchárov, podnikateľov, kultúrnych operátorov a umelcov. Sú to ľudia situovaní v centre mesta i na jeho okrajoch, v galériách, obchodoch, Prezidentskej knižnici, ateliéroch, na strechách, na Luníku IX.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 904 g
Rozmery 20.1 × 2 × 26.1 cm
Jazyk

Väzba

brožovaná väzba

Počet strán

264

Vydavateľstvo

Rok vydania

ISBN

978-80-971515-7-7

Tlač

Alfa Print