Domased prichádza s vianočnou súťažou

Domased prichádza s vianočnou súťažou

Novootvorené kníhkupectvo Domased vyhlásilo súťaž o štedrý vianočný balíček. Vyskladaný je zo všetkých druhov produktov, ktoré e-shop ponúka a zapojiť sa môže každý. Stačí vyplniť jednoduchý formulár.

Čo všetko v ňom bude?

1x nová kniha a 1x antikvariátna kniha, každá v hodnote do 15€

Domased je kníhkupectvo s antikvariátom. Prevažná väčšina kníh, ktoré eshop obsahuje, sú antikvariátne knihy, ale nájdete v ňom aj nové knihy. Niektoré z antikvariátnych kníh sú vzácnymi výtlačkami, iné si jednoducho zaslúžia druhú šancu na plnohodnotné vyrozprávanie príbehu. Výherkyňa alebo výherca si z kníh bude môcť vybrať.

1x spoločenská hra

Súčasťou domácej pohody sú spoločenské hry. Zatiaľ ich u nás v ponuke nie je veľa, ale snažili sme sa vybrať to najlepšie pre rôzne vekové skupiny. Ak sa vám podarí vyhrať, budete si môcť vybrať jednu, ktorá sa vám najviac páči.

1x Čokoláda Forra

Predstavte si remeselnú čokoládu, ktorá je vyrobená podľa špeciálnej receptúry a bez prísad, ktoré by ovplyvňovali jej chuť, farbu, trvanlivosť alebo kvalitu. Presne taká je košická Forra čokoláda.

1x Čaj Wilfred

Vychutnávať si sypaný čaj s piatimi gastro hviezdami v huňatých ponožkách, to je Domasedov splnený sen, o ktorý sa chce podeliť. Do balíčka priložíme aj čaj Wilfred od rodinnej firmy zo Slažian. Výherkyňa alebo výherca si bude môcť vybrať z naozaj veľkého množstva chutí, ktoré ponúkame.

1x Káva Coffia

Čo potrebuje Domased, aby vydržal čítať čo najdlhšie? Dobrú kávu! Do vianočného balíčka pridá jednu z najlepších. Coffia pracuje s kávou patriacou medzi 5-10% najlepších káv na celom svete, ktoré sú specialty.

„Chceli sme spojiť príjemné s užitočným – darovať ľuďom na Vianoce darčeky, a zároveň, aby trochu spoznali Domaseda a skamarátili sa s ním.“

Peter Teplický, zakladateľ Domaseda

Ako sa zapojiť?

Pravidlá sú jednoduché. Vyplnením dotazníka sa prihlásite do súťaže. Urobiť tak môžete do 14.12.2020, 23:59. Domased oznámi víťaza už 15.12.2020.